Galéria Miloša Alexandra Bazovského v Trenčíne

Anton Štubňa v príbehoch a rozprávaniach

Anton Štubňa v príbehoch a rozprávaniach

Galéria Miloša Alexandra Bazovského v Trenčíne v spolupráci s Trenčianskym osvetovým strediskom pozývajú pri príležitosti výstavy fotografa Antona Štubňu na spomienkový večer s názvom Anton Štubňa v príbehoch a rozprávaniach priateľov a spolužiakov. Podujatie sa uskutoční v piatok 28. novembra o 17.00 hod. vo výstavných priestoroch galérie.
Súčasťou večera, ktorý pripravuje kurátorka Ela Porubänová bude komentovaná prehliadka výstavou Anton Štubňa/Fotografické metafory, ktorá je v trenčianskej galérii nainštalovaná pri príležitosti 80. výročia narodenia tohto významného trenčianskeho fotografa. Počas večera predstavíme verejnosti aj novú publikáciu prinášajúcu ucelený pohľad na život i dielo Antona Štubňu, pripomenieme si ho v krátkom videozázname, nahliadneme aj do súkromných archívov venovaných životu i tvorbe A. Štubňu a celý večer bude popretkávaný voľným rozprávaním o tejto významnej osobnosti.
Spomienkový večer sa uskutoční v piatok 28. novembra o 17.00 hod. vo výstavných priestoroch Galérie Miloša Alexandra Bazovského v Trenčíne. Vstup na podujatie je voľný.

Anton Štubňa - pozvánka