Galéria Miloša Alexandra Bazovského v Trenčíne

V Ateliéri Majstra Galerka budeme vyrábať šarkany

V Ateliéri Majstra Galerka budeme vyrábať šarkany

Galéria Miloša Alexandra Bazovského v Trenčíne pozýva všetkých šikovných rodičov a predovšetkým deti do svojho Ateliéru Majstra Galerka na tvorivé stretnutie, na ktorom budeme vyrábať tie najkrajšie jesenné šarkany.

 

K nefalšovanej jesennej atmosfére patria okrem padajúcich listov, hnedastých gaštanov, či červených jabĺčok v záhradách aj šarkany, ktoré sa v jesennom vetre vznesú na oblohu. Aká by to bola jeseň, keby sme si aj my v Ateliéri Majstra Galerka nevyrobili toho svojho šarkana?!

Materské centrum Srdiečko v spolupráci s redakciou MY Trenčianske noviny a Galériou Miloša Alexandra Bazovského v Trenčíne pripravili pre svojich malých kamarátov tvorivé predpoludnie s názvom „Šarkaniáda so Srdiečkom - púšťame svojho šarkana do sveta“.

Uskutoční sa v stredu 14. októbra 2009 od 9.30 hod. v Ateliéri Majstra Galerka v Galérii Miloša Alexandra Bazovského v Trenčíne. Ak by ste nestihli prísť na tento termín, môžete tak urobiť ešte v sobotu 17. októbra 2009 dopoludnia v rovnakom čase a samozrejme i na rovnakom mieste. Teší sa na vás aj Majster Galerko a teta Monika, ktorá vám bude ochotne pomáhať, aby váš šarkan bol ten naj.

 

Fotogaléria

12 fotografií